Remek bár kiváló belga sörökkel

Füvész Bár BudapestFüvész Bár Budapest a térképen

Kiváló 2015. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 2.
A Füvész bárban épp egy privát születésnap volt ottjártunk idején, de azért beengedtek minket is. Érdekes módon szinte senki nem ült, nem is táncolt, az emberek csoportosan álltak és beszélgettek.
Mi az ülő pozíciót választottuk a Tripel Karmeliet sörünk elfogyasztásához.
Merthogy itt remek belga söröket lehet kapni, megfizethető áron, értsd kb. 1000 forintért palackját, a választék egészen szép, mintegy 17 féle különlegességet kínálnak a Delírium tremens nevű slágersörtől a mézes Barbárig. Az is tetszett, hogy bár ketten ittunk egy sört (inkább májkímélés, mint pénztárcakímélés érdekében) szó nélkül adtak két márkás, a sörfajtához illő poharat.
A hely hangulatos, a beltér megnyerő, mint neve is mondja, sok benne a zöld növény. A kiszolgálás kifejezetten kedves.
Igényes korrekt kocsma ez, jó szívvel ajánlható.
Ételeket, ahogy néztem nem szolgálnak fel, az ételrovatban az italválasztékot díjaztam.
Füvész Bár Budapest - Étel/italFüvész Bár Budapest - EgyébFüvész Bár Budapest - BelsőFüvész Bár Budapest - Belső

Füvész Bár további értékelései

2016.12.18egyedül
A Nagy Diófa utcában majdnem egymással szemben 2 olyan helyet is találtam a közelmúltban, amelyek hangulata nagyon megtetszett, ezek egyik a Füvész Bár volt, a másik a Massolit. Egészen eltérőek, de a maga nemében mindkettő remek. A Füvész dizájnja kifejezetten egyedi, a zöld szín különböző...
Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással