Füvész Bár Budapest

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Füvész Bár Budapest vélemények

Kiváló 2016. december 18.egyedül járt itt
A Nagy Diófa utcában majdnem egymással szemben 2 olyan helyet is találtam a közelmúltban, amelyek hangulata nagyon megtetszett, ezek egyik a Füvész Bár volt, a másik a Massolit. Egészen eltérőek, de a maga nemében mindkettő remek. A Füvész dizájnja kifejezetten egyedi, a zöld szín különböző árnyalatai és a növényi/virágmotívumok dominálnak.
Füvész Bár Budapest - EgyébFüvész Bár Budapest - EgyébFüvész Bár Budapest - MosdóFüvész Bár Budapest - Étel/italFüvész Bár Budapest - BelsőFüvész Bár Budapest - BelsőFüvész Bár Budapest - BelsőFüvész Bár Budapest - BelsőFüvész Bár Budapest - Külső képFüvész Bár Budapest - Külső képFüvész Bár Budapest - BelsőFüvész Bár Budapest - BelsőFüvész Bár Budapest - Belső
Kiváló 2016. január 2.barátokkal járt itt
A Füvész bárban épp egy privát születésnap volt ottjártunk idején, de azért beengedtek minket is. Érdekes módon szinte senki nem ült, nem is táncolt, az emberek csoportosan álltak és beszélgettek. Mi az ülő pozíciót választottuk a Tripel Karmeliet sörünk elfogyasztásához. Merthogy itt remek belga söröket lehet kapni, megfizethető áron, értsd kb.
Füvész Bár Budapest - Étel/italFüvész Bár Budapest - EgyébFüvész Bár Budapest - BelsőFüvész Bár Budapest - Belső