Hűsre cserélt forróság...

Gelati - Árkád BudapestGelati - Árkád Budapest a térképen

Kiváló 2016. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 2.
Nemrégiben barátnőmmel az Árkádban sétálgattunk, hiszen jólesik a melegben a kellemes hűvös hely. Fagyizzunk egyet valahol! A lehetőség óriási.
Végül a Gelati elnevezésü békés helynél horgonyoztunk le.

A pihentető szinek, a kedves kiszolgálás azt igazolta, hogy jól döntöttünk.
Meg is fejeltük dupla rendeléssel ezt a délutánt. A hüsitő édesség, a rendkivüli kedvesség bearanyozta ezt a napunkat.
Megfogadtuk, hogy van még a nyárból hátra egy pár meleg nap, ezért máskor is leülünk ide és hüsitjük magunkat.

Szeretettel ajánlom mindenkinek.

Köszönöm, hogy leirhattam.

Kellemes nyarat továbbra is. Gabimama
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Gelati - Árkád további értékelései

2023.07.16gyerekekkel
Szeretünk felfedezni új cukrászdákat, ennek reményében kipróbáltuk a Gelati-t. Kb. 10 percet vártunk, mire odajött végre egy felszolgáló hölgy. Nem volt sok vendég, ami indokolta volna a várakozást. Udvariatlan volt a kiszolgálás. Biztos, hogy nem ajánlom senkinek.
2020.02.18a párjával
Nagyon jól éreztük magunkat, szép, hangulatos, kellemes hely. A kiszolgálás udvarias volt. Nagyon készségesen voltak a dolgozók. Csak ajánlani tudjuk!
2019.03.03családjával
Nem először voltunk itt, de ilyet még nem tapasztaltunk. A kiválasztott sütiket még nem fogyasztottuk el és szerettünk volna még beszélgetni , amikor odajött a pincér és hozta a számlát . Nem kérdezte , hogy kérünk - e még valamit illetve hogyan szeretnénk fizetni. Fizetés után pedig elvette a...
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok