Gabimama

Gabimama adatlapja

Nyugdijas három unokàs nagymama vagyok.Szeretem a mozgalmas életet. Folyamatosan lefoglalom magam, de jut idő a pihenésre is.
Társaautakat imádom, de egyénileg is gyakran ruccanok ki.Étterembe alkalomadtán járok,de nagyon szeretem amikor elém teszik az ételt.😊 Főleg a vidám utitársaknak örülök, de alkalmazkodó vagyok.
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Ár-érték figyelő  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Akció-figyelő  •  Mindenevő  •  Vidám, mozgékony
Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2018.07.16

Kiváló 2015. december 17.egyedül járt itt
Már régóta készülök írni arról, ahol jártam, de most konkrétan szükséges leirnom. Az késztet leginkább, hogy elmondhassam a fantasztikus, rendkivüli élényeimet, hogy többen részesedjenek benne, terjedjen ez a lehetőség. Kisnyugdijas pályázaton kaptam a lehetőséget, hogy pihenjek valamennyit. Nyíregyháza-Sósótóraaesett a választásom.
Kiváló 2016. június 27.barátokkal járt itt
Eddig kétszer voltam a Frei kávézóban. Megragadott engem a hangulata, békéje. A kávé és tea különlegességek lenyügözőek. A levegőben érezni a sok-sok finom illatot, szinte nehéz eldönteni melyik ízt válasszam. A kiszolgáló hölgy nagyon kedvesen válaszol a feltett kérdésekre: milyen kávéból készül és hogyan? stb.
Kiváló 2017. november 8.barátokkal járt itt
Őszi pihenésünket megkoronázta ez a kávézó,éterem.
Gondolatunkat keresték, és teljesitették.

Hihetetlen finoman főznek és nagyon kedves a kiszolgálás.
A kávé fenséges!!!

Nagyon ajánlom mindenkinek!!!