Kifejezetten jó olasz cukrászda

Gelati - Árkád BudapestGelati - Árkád Budapest a térképen

Kiváló 2016. decemberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. december 28.
Az Árkádbeli Gelateria Pasticceria Italiana nevű helyen először egy fagylaltgombócot szerettem volna kérni, de aztán megláttam a bizalomgerjesztő olasz desszerteket, így végül a profiterolnál kötöttem ki, amiből egy gombóc 400 ft.
A fagylalt olcsóbb, sajnos azt az öcsém evett, az ő számlája nem maradt meg, de 300 ftnál biztos nem több egy gombóc, az is jó volt. Öcsém egy kávét is ivott, rendben volt az is.
Ez egy öt pont-esélyes hely, úgyhogy karácsony idusán ne legyünk szűkmarkúak, adjunk neki 5 pontot.
Bár a kiszolgálástól nem voltam oda, de az sem volt átlag alatt.
Szívesen kóstolnék még itt néhány olasz desszertet, talán meg is teszem jövőre
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Gelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - Étel/italGelati - Árkád Budapest - BelsőGelati - Árkád Budapest - Külső képGelati - Árkád Budapest - Étel/ital

Gelati - Árkád további értékelései

2023.07.16gyerekekkel
Szeretünk felfedezni új cukrászdákat, ennek reményében kipróbáltuk a Gelati-t. Kb. 10 percet vártunk, mire odajött végre egy felszolgáló hölgy. Nem volt sok vendég, ami indokolta volna a várakozást. Udvariatlan volt a kiszolgálás. Biztos, hogy nem ajánlom senkinek.
2020.02.18a párjával
Nagyon jól éreztük magunkat, szép, hangulatos, kellemes hely. A kiszolgálás udvarias volt. Nagyon készségesen voltak a dolgozók. Csak ajánlani tudjuk!
2019.03.03családjával
Nem először voltunk itt, de ilyet még nem tapasztaltunk. A kiválasztott sütiket még nem fogyasztottuk el és szerettünk volna még beszélgetni , amikor odajött a pincér és hozta a számlát . Nem kérdezte , hogy kérünk - e még valamit illetve hogyan szeretnénk fizetni. Fizetés után pedig elvette a...
Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel