Megállt az idő a piacon

Gina Cukrászda - Lehel Csarnok BudapestGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest a térképen

Átlagos 2021. novemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2021. november 24.
Többször jártunk, vásároltunk itt az idei évben is, talán 3-4 alkalommal is. Amikor a piac üzemelt, ha korlátozásokkal is, de a cukrászda is nyitva tartott. Miközben jó pár vendéglátó egység a környéken is zárva tartott, vagy radikálisan csökkentette a készleteit, illetve a nyitva tartási idejét.
Én 5 évvel ezelőtt már írtam értékelést, s azóta bejött nem egy 1 pontos azaz "szörnyű" vélemény is más értékelőktől.
Én őszintén szólva nem tapasztaltam semmi kirívót. Egy átlagos, hagyományos süteményeket kínáló piaci cukrászdáról van szó, ami azt jelenti, hogy nincsenek helyben étkezési lehetőségek saját asztalok és székek hiányában, viszont ettől függetlenül a kínálat elég széles és az árak sincsenek elszállva, bár persze ők is fokozatosan emeltek az évek során. Ugyanakkor tény, hogy a kínálat az évek alatt szinte semmit nem változott, minden ugyanolyan, legalábbis látszatra és ízre is.
Gesztenye alagút (530 Ft), Rákóczi túrós (430 Ft), Kardinális szelet (430 Ft), illetve a kimét sós és édes aprósütemények, ezek már kaphatóak voltak 5 éve is.
Az újhullámos vonal ide nem tört be. Úgy tűnik, ez a vásárlók számára nem okoz hiányérzetet, főleg hétvégén folyamatosan kisebb-nagyobb sorok alakulnak ki a pult előtt.
Nekem nem volt problémám a kiszolgálással. Elég pörgősen, gyorsan zajlott minden.
Summa summarum, meglepetések nélküli, hagyományos, retrós beütésű cukrásza, korrekt, nem túlzó árazással.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Gina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - EgyébGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - EgyébGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - EgyébGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - EgyébGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Külső képGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - EgyébGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Külső képGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Külső képGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Külső képGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/italGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Külső képGina Cukrászda - Lehel Csarnok Budapest - Étel/ital

Gina Cukrászda - Lehel Csarnok további értékelései

2021.02.21egyedül
Túl van àrazva a sütemenyek nem a legjobbak és az eladó se volt túl szimpatikus..Nem lesz a kedvenc helyem
2019.04.18egyedül
Április 12-én, pénteken vettem egy 10 szeletes fekete erdő tortát a fiam másnapi születésnapjára a Lehel csarnokbeli üzletben. 4200,- forintot fizettem érte. Az eladó hölgytől még meg is kérdeztem mennyire friss. Biztosított róla, hogy igen, friss. Miután megpróbáltuk felvágni, hatalmas csalódás...
2018.03.10egyedül
Ma, azaz 2018.03.10-én délelőtt 11 tájban vettem Önöknél 4 db Rákóczi túróst, ami finom volt. De. Kérem szépen, mondják meg a két ott dolgozó hölgynek, hogy legyenek egy kicsit kedvesebbek a vásárlókkal. Egyikük, egy alacsonyabb molett hölgy, amikor mondtam, hogy a baloldali 2 db süteményt...
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel