Gólya Presszó Budapest

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Gólya Presszó Budapest vélemények

2082
Kiváló 2023. június 19.egyedül járt itt
Hát, ha már ott voltam, meg ittam is ott szombat este, akkor ideírhatom azt is. Hehe, hogy miért voltam ott, azaz a miértnek a fényképeit talán nem tenném ide fel, ugyanis elég megosztó lehet a téma, lényeg az, hogy Drag Queen buli volt a Gólyában, és engem meg megértek fotózni, szerintem fergeteges volt, de, ha már ott voltam, akkor mászkáltam kissé az emeletek között is, meg iszogattam bizonyos söröket.
Gólya Presszó Budapest - EgyébGólya Presszó Budapest - EgyébGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - Étlap/itallapGólya Presszó Budapest - EgyébGólya Presszó Budapest - Étlap/itallapGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - Külső kép
2022. november 1.barátokkal járt itt
A Gólya a korábbi székhelyéről a Corvin-negyedben zajló nagyszabású építkezés következtében költözni kényszerült. Új helyüket szintén a VIII. kerületben, az Orczy tér közelében az Orczy úton találták meg egy régi, már jó ideje kiszuperált 3 szintes gyárépületben vagy üzemben, pontosan nem tudom, mi működhetett itt régebben.
Gólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - EgyébGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - EgyébGólya Presszó Budapest - BelsőGólya Presszó Budapest - Külső képGólya Presszó Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. március 7.egyedül járt itt
Kifejezetten jó hangulatú, egyedi, szerethető romkocsma a 8. kerületben, a Corvin Plaza mögött pár sarokkal, körbevéve mindenféle monumentális építkezéssel. Az egész környék teljesen új arculatot kap, azt nem mondanám, hogy nekem ez minden tekintetben szimpatikus lenne.
2082
Kiváló 2018. március 26.a párjával járt itt
Mit mást lehetne még erről írni, mint azt, hogy még ilyent, százat, ezret! Nem azért, mert nem igazán presszó, hanem inkább romkocsma, meg nem azért, mert azonnal megfog és nem ereszt, hanem inkább azért, mert olyan dolog összpontosul itt, amitől kiemelkedik száz puccos hely közül is!