Gringos Amigos - Sopron út Budapest

Fergeteges csobbanás
2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Gringos Amigos - Sopron út Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2023. szeptember 3.egyedül járt itt
Múltkor elindultam Csang úrhoz és az Adam gyrosnál leakadtam, ami közben Bagdad lett. Aztán megint elindultan Csang úrhoz, de mellette lett egy mexikói, hát persze, hogy oda mentem be. Ez még talán csütörtökön történt. Itt régebben egy olaszos étterem volt, szóval elég nemzetközi ez a környék, de így van ez jól.
Gringos Amigos - Sopron út Budapest - EgyébGringos Amigos - Sopron út Budapest - EgyébGringos Amigos - Sopron út Budapest - Étel/italGringos Amigos - Sopron út Budapest - BelsőGringos Amigos - Sopron út Budapest - BelsőGringos Amigos - Sopron út Budapest - Étel/italGringos Amigos - Sopron út Budapest - EgyébGringos Amigos - Sopron út Budapest - Étel/italGringos Amigos - Sopron út Budapest - EgyébGringos Amigos - Sopron út Budapest - Külső kép