Mexikói-magyar, két jó amigos

Gringos Amigos - Sopron út BudapestGringos Amigos - Sopron út Budapest a térképen

2023. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. szeptember 3.
Múltkor elindultam Csang úrhoz és az Adam gyrosnál leakadtam, ami közben Bagdad lett. Aztán megint elindultan Csang úrhoz, de mellette lett egy mexikói, hát persze, hogy oda mentem be. Ez még talán csütörtökön történt. Itt régebben egy olaszos étterem volt, szóval elég nemzetközi ez a környék, de így van ez jól. Nos, Gringos Amigos... bemegyek, maflázok, mi legyen, mit egyek, fiatal lány kedvesen segít, megyünk sorra egy edények mellett, megbeszéljük, milyen bab legyen benne, fekete vagy tarka, milyen hús legyen benne, aztán mi legyen még, kukorica, miegymás, aztán milyen mártás... tök jó ezt így együtt csinálni. A végén megpakoltak nekem egy tisztes adagot, kaptam egy plusz kis poharat is, hogy a felső szinten vannak limonádék, annyit iszom, amennyi akarok. És mindezt 2990 forintért!! Ennyi volt az ebéd, italostól! Azért ez nem rossz arány, nem? (Ahhoz képest, hogy ma egy másik mexikóiban 17618 forintért ebédeltünk ketten) Itt is egy tál főételt ettem és ittam hozzá, meg ott is. Feltűnt a különbség? És nem ettem rosszat, kiadós volt, nagyon finom! Fent, az emelet régen is hasonló volt, úgy emlékszem, könyvek voltak itt a polcokon, most egyszerűbb. letisztultabb, de kényelmes, barátságos. Láttam, van, aki alaposan kihasználja a poharat, két fiatal srác 5-6 alkalommal is odajárult, és ivott, mint a teve. Négyféle íz van limonádéból, nem igazán limonádé, inkább ízesített frissítő, de abszolút megfelelő. Jó hely ez, csak ajánlani tudom bárkinek!
Ár / érték arány:Kiváló
Gringos Amigos - Sopron út Budapest - Étel/italGringos Amigos - Sopron út Budapest - EgyébGringos Amigos - Sopron út Budapest - EgyébGringos Amigos - Sopron út Budapest - Külső képGringos Amigos - Sopron út Budapest - EgyébGringos Amigos - Sopron út Budapest - Étel/italGringos Amigos - Sopron út Budapest - EgyébGringos Amigos - Sopron út Budapest - Étel/italGringos Amigos - Sopron út Budapest - BelsőGringos Amigos - Sopron út Budapest - Belső
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Örökifjak 62+