Rosszabbra számítottam

Grinzingi Borozó BudapestGrinzingi Borozó Budapest a térképen

2017. októberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. október 11.
Egy átlagos hétfő estén akartunk gyorsan enni valamit a Ferenciek tere környékén, de tudjuk, hogy a város ezen része erős árakban, így tértünk be ide.
A hely maga nem a legbájosabb megjelenésű, régies, kicsit falusias berendezésű, magyaros jellegű és elég zajos is.
Érkezésünkkor tele volt, többségében külföldiekkel, így épphogy le tudtunk ülni.
Én biztosra mentem; roston csirkemellel, krokettel és tejfölös ubisalival, párom pedig sertéspörköltet evett.
Az ételminőség meglepetésemre abszolút nem volt rossz, picit kiszáradt a csirke széle. Viszont olyan ételmaradékos kést kaptam, hogy azt azonnal visszaküldtem.
A pörkölt finom volt, a galuska picit sótlan, de azt pótolni lehet.
Olcsón ettünk itt, az árhoz viszonyított jó minőségben, és nekem ízlett a gyors vacsoránk.
A mosdó egy érdekes fapados megoldás...valamilyen acéllapból van leválasztva a vendégtérből és a dolgunkat végezve úgy érezzük nem vagyunk egyedül, mert zéró hangszigeteléssel bír :) És annak a tisztasága sem százas.
Nem válik törzshellyé, de ha nem a menő bárokba akarunk beülni, hanem enni valami magyarosat, ismerőset, jó áron, akkor simán bevállalható.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos

Grinzingi Borozó további értékelései

2023.01.27barátokkal
Tegnap voltunk itt és Hihetetlen hogy egy belvárosi ilyen kicsi helyen 3-an dolgoznak még is negyeg órába telt míg észre vették hogy ott vagyunk. ám ez nem meglepő mivel jol elszorakoztatták magukat a pincérek ahelyett hogy a vendégekkel foglalkoztak volna. ami viszont meglepő hogy a számlán...
2022.10.29barátokkal
Botrányos!! 28.-a péntek Többed magammal érkeztem kora esti vacsorára melyek ízetlenek nyersek és csupa olaj, bár ez nem is csoda ha egy mogorva harisnyában dolgozó nő késziti. A pincérek egszóval hozzá nem értő trógerek figyelmetlenek és rövid italok? 4cl helyet jó ha voltak 2.5cl!!! Ami a...
2022.04.11családjával
Nagyon jó hely, ajánlom mindenkinek, szimpatikusak , kedvesek a felszolgálók, Hajnalka a Szakács egy tünemény Finomak az ételek, frissek a meleg szendvicsek Jól éreztem magamat, jövök máskor is , sőt ajánlom minden ismerősömnek
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval