Grinzingi Borozó Budapest

Grinzingi Borozó BudapestGrinzingi Borozó Budapest
Grinzingi Borozó BudapestGrinzingi Borozó Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Grinzingi Borozó Budapest vélemények

Szörnyű 2023. január 27.barátokkal járt itt
Tegnap voltunk itt és Hihetetlen hogy egy belvárosi ilyen kicsi helyen 3-an dolgoznak még is negyeg órába telt míg észre vették hogy ott vagyunk. ám ez nem meglepő mivel jol elszorakoztatták magukat a pincérek ahelyett hogy a vendégekkel foglalkoztak volna. ami viszont meglepő hogy a számlán eggyel több rövid italt számoltak mint amit elfogyasztottunk!
Szörnyű 2022. október 29.barátokkal járt itt
Botrányos! ! 28. -a péntek Többed magammal érkeztem kora esti vacsorára melyek ízetlenek nyersek és csupa olaj, bár ez nem is csoda ha egy mogorva harisnyában dolgozó nő késziti. A pincérek egszóval hozzá nem értő trógerek figyelmetlenek és rövid italok? 4cl helyet jó ha voltak 2. 5cl! ! !
Kiváló 2022. április 11.családjával járt itt
Nagyon jó hely, ajánlom mindenkinek, szimpatikusak , kedvesek a felszolgálók,
Hajnalka a Szakács egy tünemény
Finomak az ételek, frissek a meleg szendvicsek
Jól éreztem magamat, jövök máskor is , sőt ajánlom minden ismerősömnek
Szörnyű 2018. február 1.egyedül járt itt
Több évtizedes múltra visszatekintő vendéglő-borozó a Ferenciek tere szomszédságában. Saroképület, jó megközelíthetőség, láthatóság, de mégis csendes, nincs akkora forgalom és autózaj, mint 1 sarokkal kijebb. Van free wifi, ellenben nincs kötelező szervizdíj. A pozitívumok kb. itt be is fejeződtek.
Grinzingi Borozó Budapest - BelsőGrinzingi Borozó Budapest - Étel/italGrinzingi Borozó Budapest - BelsőGrinzingi Borozó Budapest - BelsőGrinzingi Borozó Budapest - BelsőGrinzingi Borozó Budapest - Étel/italGrinzingi Borozó Budapest - Étel/italGrinzingi Borozó Budapest - BelsőGrinzingi Borozó Budapest - MosdóGrinzingi Borozó Budapest - MosdóGrinzingi Borozó Budapest - Étel/italGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Külső képGrinzingi Borozó Budapest - Külső képGrinzingi Borozó Budapest - Külső képGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Külső képGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. október 11.a párjával járt itt
Egy átlagos hétfő estén akartunk gyorsan enni valamit a Ferenciek tere környékén, de tudjuk, hogy a város ezen része erős árakban, így tértünk be ide. A hely maga nem a legbájosabb megjelenésű, régies, kicsit falusias berendezésű, magyaros jellegű és elég zajos is. Érkezésünkkor tele volt, többségében külföldiekkel, így épphogy le tudtunk ülni.
Kiváló 2014. szeptember 12.a párjával járt itt
Egy kellemes szeptemberi este jöttünk el a borozóba. A környék a felújítása után hangulatos lett, az egyetlen utcai asztalt sikerült elfoglalni. Az ételek ár-érték aránya kiváló, belvároshoz képest különösen. Az ételárak 1. 000 Ft körül változnak, bár többségük nem egy gasztronómiai élmény, de elfogadható minőségűek, arra jók, hogy megágyazzanak a bornak.
Kiváló 2014. február 1.barátokkal járt itt
Régen sokat jártam oda óriási bécsi szeletet enni. Nagy örömömre még mindig meg van a hely - átvészelte a szörnyű feldúlást a környéken - a rántott szelet és a köret is finom, olcsó, talán 1000 Ft körül volt. A sör is igazi - csodálkoztam is, hogy miért vannak olyan kevesen (gondolom a tatarozás miatt, mert a környék szörnyű állapotban van) . Ajánlom másoknak is, nem kell Bécsbe menni bécsi szeletért.