Ez nem a Hilton, b@... meg!

Grinzingi Borozó BudapestGrinzingi Borozó Budapest a térképen

Szörnyű 2018. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. február 1.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Több évtizedes múltra visszatekintő vendéglő-borozó a Ferenciek tere szomszédságában. Saroképület, jó megközelíthetőség, láthatóság, de mégis csendes, nincs akkora forgalom és autózaj, mint 1 sarokkal kijebb. Van free wifi, ellenben nincs kötelező szervizdíj.
A pozitívumok kb. itt be is fejeződtek.
A személyzet értékelhetetlen, alpári stílus, folyamatos káromkodás, úgy viselkedtek, mintha nem egy munkahelyen és egyben vendéglátóhelyen lettek volna, hanem egy baráti találkozón valakinek a lakásában. A címadó mondat is az egyik alkalmazott szájából hangzott el. Nem a vendégekkel viselkedtek vagy beszéltek így, mert róluk nem igazán vettek tudomást, hanem egymással.
A beérkező vendégeket nem köszöntik, fel sem néztek a társalgásból. A külföldi - magyarul nem beszélő - vendégeken azonban nevetgélve élcelődtek.
Az étlap kedvező árúnak tűnik, ismert magyaros klasszikus fogások. Főételek 1500 Ft körül, de ehhez még a köret pluszban hozzáadandó. 70%-os áron kis adag is kérhető. A megvalósítás gyenge menzás szint. Olcsó, silány alapanyagok. Túlfőtt tészta, durvára vágott hagyma túlsúlyos ragu, mellékízű, sajtpótló, újramikózott, szintén mellékízzel bíró palacsinta (valószínűleg más étel mellett, hűtőben tarthatták). Szerintem ilyen rossz palacsintát még életemben nem ettem, bármelyik kezdő háziasszony is ennél különbet tud csinálni.
A mosdó leamortizált, igénytelen, kellemetlen szagú, szerencsére gyenge a fény, így a félhomály ápol és eltakar. A legolcsóbb 1 rétegű szürke "dörzsölős" WC papír, papundekli falak.
Felüdülés volt elhagyni ezt a rémes helyet!
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű
Tisztaság:Gyenge
Grinzingi Borozó Budapest - Külső képGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Étel/italGrinzingi Borozó Budapest - Étel/italGrinzingi Borozó Budapest - BelsőGrinzingi Borozó Budapest - BelsőGrinzingi Borozó Budapest - BelsőGrinzingi Borozó Budapest - Étel/italGrinzingi Borozó Budapest - Étel/italGrinzingi Borozó Budapest - BelsőGrinzingi Borozó Budapest - MosdóGrinzingi Borozó Budapest - MosdóGrinzingi Borozó Budapest - BelsőGrinzingi Borozó Budapest - Külső képGrinzingi Borozó Budapest - Külső képGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Külső képGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallapGrinzingi Borozó Budapest - Külső képGrinzingi Borozó Budapest - Étlap/itallap

Grinzingi Borozó további értékelései

2023.01.27barátokkal
Tegnap voltunk itt és Hihetetlen hogy egy belvárosi ilyen kicsi helyen 3-an dolgoznak még is negyeg órába telt míg észre vették hogy ott vagyunk. ám ez nem meglepő mivel jol elszorakoztatták magukat a pincérek ahelyett hogy a vendégekkel foglalkoztak volna. ami viszont meglepő hogy a számlán...
2022.10.29barátokkal
Botrányos!! 28.-a péntek Többed magammal érkeztem kora esti vacsorára melyek ízetlenek nyersek és csupa olaj, bár ez nem is csoda ha egy mogorva harisnyában dolgozó nő késziti. A pincérek egszóval hozzá nem értő trógerek figyelmetlenek és rövid italok? 4cl helyet jó ha voltak 2.5cl!!! Ami a...
2022.04.11családjával
Nagyon jó hely, ajánlom mindenkinek, szimpatikusak , kedvesek a felszolgálók, Hajnalka a Szakács egy tünemény Finomak az ételek, frissek a meleg szendvicsek Jól éreztem magamat, jövök máskor is , sőt ajánlom minden ismerősömnek
Hotel Helikon Keszthely - Ikonikus feltöltődés a Helikonban
Ikonikus feltöltődés a Helikonban