Vidám hangulat Kispesten

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó BudapestGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest a térképen

2016. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 13.
Az 50-es villamos megállójában található családias hangulatú vendéglő. Az egyszerű drapp épület kívülről nem tűnik izgalmasnak, viszont az udvarra belépve egy nagyon hangulatos, virágokkal és sok zöld növénnyel díszített kerthelyiségbe érkezünk. A falon olasz tengerpartot idéző falfestmények, lila bútorok és dekoráció teszi még kellemesebbé a környezetet.
Az étlapon magyar klasszikus és olasz fogások szerepelnek, a pizza választék egy teljes oldalt elfoglal (1000-1500 Ft, 42 cm átmérőjű). A levesek és a desszertek árfekvése 800 Ft alatti/körüli, a főételek 2-3000 Ft-ba kerülnek, körettel együtt. Az adagok kiadósak, az ár-érték arány korrekt. A grill teraszon faszenes parázson frissen sütik a grillezett ételeket. A konyha nem csúcsszínvonalú, de megbízható, kiegyensúlyozott teljesítményt mutat.
A kiszolgálás barátságos, gyors, figyelmes.
Hangulat:Kiváló
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étlap/itallapGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - MosdóGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső képGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/italGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Étel/ital

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó további értékelései

2024.03.02családjával
Nagyon szuper minden. És Kedvesek udvariasak, lelkes csapat. Csak ajánlani tudom mindenkinek
2021.12.05egyedül
Már láttam párszor, de nem álltam meg. Miért pont itt ennék? Most is úgy volt, hogy Pestlőrincről jöttem haza éhesen, be akartam ugrani a Leonidasz gyroszba, mégis csak a legjobb gyroszos a városban, de aztán leparkoltam, ácsorogtam és rájöttem hogy ok, voltam én itt már párszor, próbáljunk meg...
2020.05.01
Általában házhoz szállitatni szoktam. A pizza kiváló és általában nagyon hamar ide ér. Volt már hogy mindössze 18 perc alatt megjött. A pizza ára a nagy átlaghoz képest kedvezöbb volt. :)
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Hotel Xavin Harkány
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.22-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?