Nagyon jó meglepetés

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó BudapestGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest a térképen

Kiváló 2021. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. december 5.
Már láttam párszor, de nem álltam meg. Miért pont itt ennék? Most is úgy volt, hogy Pestlőrincről jöttem haza éhesen, be akartam ugrani a Leonidasz gyroszba, mégis csak a legjobb gyroszos a városban, de aztán leparkoltam, ácsorogtam és rájöttem hogy ok, voltam én itt már párszor, próbáljunk meg valami mást. A sötétben, hideg esőben, sárban még pár lépés és ott ez az étterem. Az útról soha nem volt valami vonzó, talán a környezet miatt. Mégis, mi a fene lehetne itt a lakott házak határán? De betérve határozottan kellemes meglepetés volt, tiszta, szép, vonzó környezet, udvarias kiszolgálás, finom étel és ráadásul elég szolid árak. Nem fukarkodom az ötössel, adjuk meg ennek a helynek, megérdemli!
Ár / érték arány:Kiváló
Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - BelsőGulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó Budapest - Külső kép

Gulliver Étterem, Pizzéria, Kávézó további értékelései

2024.03.02családjával
Nagyon szuper minden. És Kedvesek udvariasak, lelkes csapat. Csak ajánlani tudom mindenkinek
2020.05.01
Általában házhoz szállitatni szoktam. A pizza kiváló és általában nagyon hamar ide ér. Volt már hogy mindössze 18 perc alatt megjött. A pizza ára a nagy átlaghoz képest kedvezöbb volt. :)
2019.09.23családjával
Most szeptember elmúlt vasárnapján helyet foglaltattunk az étterembe.- Nem csalódtunk, az étterem szerény külseje ellenére belépéskor kedves, hangulatos étterem fogadott. Udvariasan a helyünkre kísértek, és továbbra is minden a max. udvariasság jegyében zajlott.Nem sürgették a rendelésünket,...
Világos Hotel Balatonvilágos - Nyári csobbanás Balatonvilágoson
Nyári csobbanás Balatonvilágoson