Átlagos-érdektelen tömegetető

Gyros Terasz - Pólus Center BudapestGyros Terasz - Pólus Center Budapest a térképen

Átlagos 2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 9.
A Gyrosz terasz nevű hely kirakatában azt nézegettem, hogy mégis mi lenne az, ami igazán csábítana. Gyroszra nem volt gusztusom, pedig úgy általában kedvelem ezt az ételt, a többi fogás sem volt nagyon vonzó.
Viszont a „spárgás tengeri hal” jól szólt.
A spárgát nagyon szeretem, halat szintén, azt sem bánt, hogy befedték az egészet egy tojás-tejfel egyveleggel, amire sajtot sütöttek. A hal persze pangasius volt, a spárga szottyadt, de azért megettem az egészet. Átlagos teljesítmény volt ez, nem is vártam mást, a kérdés az volt, hogy a sok átlagos hely közül hol hagyjak egy ezrest egy ehető ételre.
Mikróban melegítették a halat, ez sem volt meglepő.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Gyros Terasz - Pólus Center Budapest - Külső képGyros Terasz - Pólus Center Budapest - Étel/italGyros Terasz - Pólus Center Budapest - EgyébGyros Terasz - Pólus Center Budapest - EgyébGyros Terasz - Pólus Center Budapest - Külső kép

Gyros Terasz - Pólus Center további értékelései

2023.11.15barátokkal
Maximálisan elégedett vagyok mindennel. Az étel nagyon finom volt a kiszolgálás kedves és udvarias. Elégedett voltam az étel mennyiségével minőségével.
2023.11.13gyerekekkel
A pita valami eszméletlenül finom ráadásul az adag is tökéletes az üditőből is jó sok a válszték, nagyon finom mindenkinek ajánlom. A kiszolgálás is nagyin jó!!!
2022.05.17gyerekekkel
Ennyire minősthetetlen helyen még nem jártunk! Indorító ,mócsingos nem jól átsütött hús ,ami miatt a kislányom infúzión fekszik kórházba ,szalmonella fertőzéssel. 2 nagyobb gyemeknél hasmenés ,hányinger láz jelentkezik egyenlőre ! Amint meg lesznek a hivatlos papírok megtesszük a megfelelő...
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
Pünkösdi hosszú hétvége a Balatonon
05.17-20.
Két Korona Hotel Balatonszárszó
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös