Csak gyrost.

Gyros Terasz - Pólus Center BudapestGyros Terasz - Pólus Center Budapest a térképen

Átlagos 2017. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. március 4.
Az étkezde a Pólus Center bevásárlóközpont kajáldacentrumában található.
Mi kizárólag akkor megyünk ide, ha gyrost ennénk, ez jó, átlagos, olyan semmi különleges, de ha éhes az ember jól esik gyros.
Sajnos a többi ételük (nincs valami sok) már ránézésre sem fogott meg.
Feleségem bepróbálkozott egyszer valami halétellel, megbánta.
Az étkezde előtt vannak kirakva nehéz tömör fa asztalok és székek, amelyek abból a szempontból jók, hogy nem lehet csak úgy arrébblökögetni őket, viszont a közeli moziba igyekvő fiatal csávók sokszor úgy akarják megspórolni a kerülővel járó rendkívüli távolságot (10 méter, ami egy fiatal gyereknek nyilvánvalóan leküzdhetetlen távolság), hogy az asztalok között szlalomoznak át, sokszor a kajálókat lökdösve. Ez nem növeli a hangulatot.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Átlagos

Gyros Terasz - Pólus Center további értékelései

2023.11.15barátokkal
Maximálisan elégedett vagyok mindennel. Az étel nagyon finom volt a kiszolgálás kedves és udvarias. Elégedett voltam az étel mennyiségével minőségével.
2023.11.13gyerekekkel
A pita valami eszméletlenül finom ráadásul az adag is tökéletes az üditőből is jó sok a válszték, nagyon finom mindenkinek ajánlom. A kiszolgálás is nagyin jó!!!
2022.05.17gyerekekkel
Ennyire minősthetetlen helyen még nem jártunk! Indorító ,mócsingos nem jól átsütött hús ,ami miatt a kislányom infúzión fekszik kórházba ,szalmonella fertőzéssel. 2 nagyobb gyemeknél hasmenés ,hányinger láz jelentkezik egyenlőre ! Amint meg lesznek a hivatlos papírok megtesszük a megfelelő...
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés