HaBár Budapest

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

HaBár Budapest vélemények

Gyenge 2019. augusztus 8.egyedül járt itt
Csendes utcában lévő, teraszos söröző a Honvéd Kórház mögötti lakónegyedben. Esténként valószínű pörgősebb a forgalom és élet-telibb a hely, a délelőtti órákban elég kihalt volt nemcsak a bár, de az egész környék is. A beltér valamennyire az angol pubok hangulatát idézi meg, cseresznyeszín, fából épített bárpult, bárszékes és normál asztalok.
HaBár Budapest - Külső képHaBár Budapest - Étel/italHaBár Budapest - BelsőHaBár Budapest - Étlap/itallapHaBár Budapest - Étlap/itallapHaBár Budapest - Belső