Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest

a 4390 budapesti étterem közül
Hely jellege
gyorsétterem
Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest
Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend BudapestHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest
7 fotó

2023.08.14-ig
Impulso Fashion Hotel Budapest
22.575 Ft / 2 fő / éj-től reggelivel

Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 236 városban járt márFelfedező - 2378 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 67467 feltöltött kép
Átlagos 2021. szeptember 14.egyedül járt itt
Ez az étterem, pontosabban gyorsétterem már évek óta működik a Westend Bevásárlóközpont aluljáró szintjén, pakisztáni étterem, amely az indiai konyhához igen hasonlatos ételeket kínál, és mivel többször is ettem már itt korábban is, biztosan írtam értékelést ide, de nem látom az ittjartam. hu-n.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
3Hangulat
3Ár / érték arány
3Tisztaság
Itt fényképeztem:
Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Egyéb
Még több kép (4 db) >>