Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest

3,4
gyorsétterem
Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest
Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend BudapestHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest

Hotel Castello & Thermal Spa Siklós - Tavaszi kényeztető wellness hétvégék
Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs

Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest vélemények

2023. március 21.egyedül járt itt
Több étkezés tapasztalata alapján módosítom és javítom egy érdemjeggyel a korábbi értékelésemet. A név, a profil, a konyha, a helyszín változatlan. Westend Bevásárlóközpont aluljáró szint, étkező sziget, hátsó lépcső melletti sarok, a fagyizó (nincs nyitva jelenleg) és a belga gyorsétterem közé ékelődve.
Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Étel/italHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Étel/italHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Étel/italHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Étel/italHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Egyéb
Átlagos 2021. szeptember 14.egyedül járt itt
Ez az étterem, pontosabban gyorsétterem már évek óta működik a Westend Bevásárlóközpont aluljáró szintjén, pakisztáni étterem, amely az indiai konyhához igen hasonlatos ételeket kínál, és mivel többször is ettem már itt korábban is, biztosan írtam értékelést ide, de nem látom az ittjartam. hu-n.