Szeretjük a kurkumát

Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend BudapestHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest a térképen

2023. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. március 21.
Több étkezés tapasztalata alapján módosítom és javítom egy érdemjeggyel a korábbi értékelésemet. A név, a profil, a konyha, a helyszín változatlan. Westend Bevásárlóközpont aluljáró szint, étkező sziget, hátsó lépcső melletti sarok, a fagyizó (nincs nyitva jelenleg) és a belga gyorsétterem közé ékelődve. Az árak a korábbi értékelés óta jelentősen emelkedtek, dehát hol nem?
Bár a gyorsétkezde pakisztáni, de voltaképpen indiai típusú és ízvilágú ételeket találunk.
A szakácsok Pakisztánból jöttek, de a pultban az egyik kiszolgáló fiatalember magyar.
Továbbra is kínálnak menüket, húsos kétféle (egyik csirkés) 2990/2890 Ft, valamint vegetáriánus, ez utóbbi kerül most 2690 Ft-ba. Basmati rizs, 2 féle főétel, ezek között van csípős és nem csípős, de ez utóbbi is igencsak fűszeres, valamint naan kenyér. A rizs mellé Palak Paneer, azaz házisajtos spenótot, némi burgonyával és zöldség curryt kaptam, ez utóbbiban karfiol, paradicsom, sárgarépa, brokkoli, burgonya volt. A naan frissen készült, alap vajas, bár a fokhagymás a kedvencem, de a menüben nincs mód variálni. A vegetáriánus főételek között volt még nagyon csípős lencse és kicsit csípős csicseriborsó. A menü mellé járt még egy nagy pohár házi mentás limonádé. Nagyon kiadós volt az étel, nem is tudtam megenni az egészet, pedig csak egy fogás volt.
Nem a legjobb indiai kaja, amit fogyasztottam mostanában, de teljesen korrekt, autentikus volt.
A hangulat meg olyan, amilyen. Közös asztalok a plázában, ráadásul most zajlik egy átépítés, a padlóburkolat egy részét felszedték, egy rész le van kerítve, emiatt kevesebb is az asztal, de ez nem a Haldi hibája persze.
Egyébiránt a "HALDI" kurkumát jelent pandzsábi és tamil nyelven is, előbb népcsoport adja a pakisztániaknak kb. 40-45%-át, utóbbiak viszont Indiában és Sri Lankán (Ceylonban) élnek legnagyobb számban.
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Étel/italHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Étel/italHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Étel/italHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Étel/italHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - EgyébHaldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend Budapest - Egyéb

Haldi Pakisztáni & Indiai Gyorsétterem - Westend további értékelései

2021.09.14egyedül
Ez az étterem, pontosabban gyorsétterem már évek óta működik a Westend Bevásárlóközpont aluljáró szintjén, pakisztáni étterem, amely az indiai konyhához igen hasonlatos ételeket kínál, és mivel többször is ettem már itt korábban is, biztosan írtam értékelést ide, de nem látom az ittjartam.hu-n....
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
Pünkösdi pihenés all inclusive ellátással
05.17-20.
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok