Halműhely - Dózsa György út Budapest

Hotel Bonvino Badacsony
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Halműhely - Dózsa György út Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Átlagos 2017. augusztus 9.egyedül járt itt
A Halműhely újabb nyitású 2. egysége a Nagykörúton egészen más stílusú, de a közös pont, hogy itt is - ott is hazai halakból készült ételeket lehet enni, melyeket frissen sütnek. A Felvonulási térrel szemben lévő Halműhely magyaros turistás berendezésű, ami akár jól is kinézhetne, de itt nem.
Halműhely - Dózsa György út Budapest - Külső képHalműhely - Dózsa György út Budapest - Külső képHalműhely - Dózsa György út Budapest - BelsőHalműhely - Dózsa György út Budapest - BelsőHalműhely - Dózsa György út Budapest - Étel/italHalműhely - Dózsa György út Budapest - BelsőHalműhely - Dózsa György út Budapest - Étlap/itallapHalműhely - Dózsa György út Budapest - MosdóHalműhely - Dózsa György út Budapest - MosdóHalműhely - Dózsa György út Budapest - BelsőHalműhely - Dózsa György út Budapest - Étel/italHalműhely - Dózsa György út Budapest - Étel/italHalműhely - Dózsa György út Budapest - BelsőHalműhely - Dózsa György út Budapest - BelsőHalműhely - Dózsa György út Budapest - BelsőHalműhely - Dózsa György út Budapest - Külső képHalműhely - Dózsa György út Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2467 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Kiváló 2016. szeptember 11.gyerekekkel járt itt
Egy szép napot zártunk a Halműhelyben, melyre abszolút véletlenül akadtunk rá. Nagyon tetszett a belső tér népies karaktere, s persze az is, hogy itt csak halat lehet enni. Bár ez így nem is igaz, mert van kolbász és hurka is az étlapon, de főként halat kínálnak. Kértünk egy halászlevet, 990 ft egy adag, de sajnos nem volt, ellentétben egy szép harcsafilével és a haltepertővel.
Halműhely - Dózsa György út Budapest - Étel/italHalműhely - Dózsa György út Budapest - BelsőHalműhely - Dózsa György út Budapest - BelsőHalműhely - Dózsa György út Budapest - Étel/italHalműhely - Dózsa György út Budapest - Étel/italHalműhely - Dózsa György út Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. április 27.barátokkal járt itt
Csodákat olvastam a neten a frissen nyílt étteremről, illetve a hal csodákról. Erős a gyanúm, hogy fizetett cikk volt. . . . . . . A kis méretű helyiség primitívre hajaz, akár egy régi konyhában is ücsöröghetnél, ami önmagában nem baj, akár hangulatos is lehetne, de nem az.