Hámori Cukrászda Budapest
1082 Budapest, Horváth Mihály tér 11.

Hámori Cukrászda Budapest a térképen

Hámori Cukrászda Budapest értékelése:

cukrászda, fagyizó

Hámori Cukrászda Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Hámori Cukrászda Budapest vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 22.
Abszolút jó ár érték arány, kedves kiszolgálás, finom sütemények, torták is, esküvői torták is, továbbra is elérhető áron, jó kivitelben. Régebben esküvői tortát rendeltünk, szuper jó áron, időre, finom kivitelben, extra szinben, mert virággal diszitett fekete esküvői emeletes torta volt, most három süteményt ettünk 1 kávéval, habos volt az egyik és két finom dobostorta, helyben ettük meg.

2030 feltöltött fotó
varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 23.
Budapest talán legjobb puncs és vanilia fagyiát itt ettem-ettük. A sos sütik sem rosszak, de nem lesz a kedvencem. A tiramisu és a piskota tekercs remek a kávé sem rossz, de nem ez az erősségük. Kedves kiszolgálás, nem bántó 'környezet'a parkolásnál figyelni kell -mert ingyenes még-, de a JKF figyeli a teret és küldi a szolgálatot ha a tiltott részekre áll az ember :( ami nem nehéz.

2049 hasznos szavazat
2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 19.
Über-retró cukrászda Józsefvárosban a Horváth Mihály téren, a templom mögötti egyik árnyékos sarkon. Hiába saroképület, olyan az elrendezés, hogy ha valaki nem ismerős erre és nem tudja a pontos címet, akkor észre sem lehet venni a főútról. Ennek ellenére kortól függetlenül a környékbeliek jól ismerik, kedvelik.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 24.484 - 28.830,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.06.30.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.645,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.

Szállodák Budapest környékén
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Libra Hotel Budapest
Augusztus 20 - hosszú hétvége (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Hámori Cukrászda BudapestX