Happy Food & Coffee Budapest

1162 Budapest, Csömöri út 190.

Happy Food & Coffee Budapest a térképen

Happy Food & Coffee Budapest értékelése:

étterem, kávézó - kávéház, hamburgerező

Happy Food & Coffee Budapest vélemények

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2021. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2021. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Utoljára valamikor 2018-ban voltunk ezen a helyen, azóta nem néztem a honlapjukat. Pár hete gondoltam, hogy valamit rendelhetnénk tőlük is, és meglepődve láttam, hogy időközben profilváltáson esett át az étterem. A honlapjukra nagyon sok ázsiai étel (tonkatsu, sushik, ázsiai tészta és rizsételek) került, de lehet rendelni mexikóit, hamburgereket és néhány "hagyományos" ételt is.

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 4.
Többször voltunk már itt, sajnos a saját "butaságunk" hogy mindig hiszünk abban, hogy talán jobb lesz. Hát nem lesz. Szűk családi körben ünnepeltünk volna névnapot, de a szokott és jó helyünk, mint kiderült januártól vasárnaponként zárva van. Ezért jobb híjján, hirtelen ötlettől vezérelve ide mentünk. Az ételek ízére nem lehet panasz, de a lecsúszás minden jele meg van az étteremben.

Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 9. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az étterem a Csömöri út külső részén található. A választék nagyon jó, sokféle leves, saláták, grillezett húsok, mexikói ételek, gyros, kézműves hamburgerek nagy választékban, egyéb készételek. A desszert választék már kisebb, alapvetően palacsinták különböző variációi. Mi húslevest, csirkeragut, sajtlevest ettünk, utána barbecue oldalast, a feleségem valamilyen mexikói tortillát, másik alkalommal gyrost.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Attila Hotel & Restaurant
2 nap/1 éjszaka 4.368,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2021.05.30.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.954 - 36.199,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.01.02.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2021.04.19. - 2021.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Patak Park Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

Happy Food & Coffee BudapestX