Haszti Bistro Budapest

5Kiszolgálás
4Hangulat
2Ár / érték
4Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2024.06.28-ig
Alfa Hotel Miskolctapolca
72.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től bőv. félpanzióval

Haszti Bistro Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3366 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2024. április 19., kollégákkal járt itt
Autentikus perzsa édességek, sütemények, kekszek a Boráros téren, egy közelmúltban megnyitott kis cukrászdában. A kedves pultos hölgy adott kóstolót több fajtából is, kókuszosat és diósat vettem, azok ízlettek a legjobban, de meglehetősen drágák bizony. 2 db keksz 500 Ft, a vaníliás piskótarúd 10. 000 Ft, kis szelet krémes süti 1000 Ft.
3Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
2Ár / érték arány
4Tisztaság
Itt fényképeztem:
Haszti Bistro Budapest - Külső képHaszti Bistro Budapest - Étel/italHaszti Bistro Budapest - Étel/italHaszti Bistro Budapest - Étel/italHaszti Bistro Budapest - Étel/italHaszti Bistro Budapest - BelsőHaszti Bistro Budapest - Étel/italHaszti Bistro Budapest - Külső kép
Még több kép (5 db) >>