Új perzsa cukrászda

Haszti Bistro BudapestHaszti Bistro Budapest a térképen

2024. márciusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2024. április 19.
Autentikus perzsa édességek, sütemények, kekszek a Boráros téren, egy közelmúltban megnyitott kis cukrászdában. A kedves pultos hölgy adott kóstolót több fajtából is, kókuszosat és diósat vettem, azok ízlettek a legjobban, de meglehetősen drágák bizony. 2 db keksz 500 Ft, a vaníliás piskótarúd 10.000 Ft, kis szelet krémes süti 1000 Ft. Rendelésre készítenek egész tortát, és voltak egyáltalán nem autentikusnak tűnő színes-habos csodatorták is, szerintem ezeket a perzsa gyerekek számára veszik szülinapi zsúrra, más célközönségre nem tudok gondolni.
Kávét, teát lehet még kapni a sütik mellé. Inkább érdekes, egzotikus kaland volt ide benézni, de nem bánom.
A kiszolgálás kedvessége tényleg nem mindennapi.
A kóstoltak közül volt jó pár középszerű is.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Kiváló
Hangulat:
Ár / érték arány:Gyenge
Fényképek (8)
Haszti Bistro Budapest - Külső képHaszti Bistro Budapest - Étel/italHaszti Bistro Budapest - Étel/italHaszti Bistro Budapest - Étel/italHaszti Bistro Budapest - Étel/italHaszti Bistro Budapest - BelsőHaszti Bistro Budapest - Étel/italHaszti Bistro Budapest - Külső kép
Népszerű szállások a környéken
Hotel Panoráma Balatongyörök - Balatoni nyár
Balatoni nyár
07.12-08.20.
Hotel Panoráma Balatongyörök
159.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással
Wellness élmények all inclusive ellátással
2024.12.23-ig
Ensana Thermal Aqua Hévíz