Pest-Buda összehasonlítás

Házi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út BudapestHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest a térképen

2017. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. május 16.
Ez ugyanaz a réteses, akik a lakóhelyemhez legközelebb, a Pozsonyi úton is rendelkeznek egy réteses üzlettel, ahol többször jártam, és nem kedves a kiszolgálás. Viszont a rétes nem rossz, így kíváncsi voltam, hogy Budán, a Móricz Zsigmond körtérnél lévő egységükben milyen tapasztalásokkal gazdagodom. Pici a hely, de mégis legalább háromszor akkora, mint a pesti. A pult mögötti helyiségben a sütöde kapott helyet egy üvegablak mögött sejtelmesen látszik, hogy készülnek az újabb finomságok. Ottjártamkor 19 féle rétes volt kiírva a táblán, 310 Ft az egységár. Egy már bevált jól ismert íznél maradtam, sárgabarackos-túrósat kértem. Még langyos volt, a töltelék könnyű. A másik helyen legutóbb tesztelt mangós náluk nem volt kapható. Az utánam vásárlók a flódnisat nagyon dicsérték (mákos-diós-almás). Tálalás: egyszerű papírtálcán az egylapos, legvékonyabb szalvétával.
A helyben fogyasztás elvileg lehetséges, de kicsit furcsán. Van benn egy kültéri kovácsoltvas asztal 2 paddal, amik annyira össze vannak tolva, hogy nem lehet leülni a padra. A vásárlók, ha le akarnak ülni, maguknak elhúzhatják, ha bírják erővel.
Hangulat:Átlagos
Házi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Külső képHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Külső képHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - BelsőHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Étlap/itallap

Házi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út további értékelései

2021.02.07egyedül
Aktualizálom a korábbi értékelést, amely óta már több mint 3 év telt el. A pandémia ellenére a rétesező továbbra is létezik, ami pozitívum. Nagyjából semmi nem változott az eltelt évek óta. Piros portál, beltér egyszerű, kissé retró, kiszolgálás a pultnál. Most kizárólag elviteles lehetőség van....
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak