Új értékelés 3 év után

Házi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út BudapestHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest a térképen

2021. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. február 7.
Aktualizálom a korábbi értékelést, amely óta már több mint 3 év telt el. A pandémia ellenére a rétesező továbbra is létezik, ami pozitívum. Nagyjából semmi nem változott az eltelt évek óta. Piros portál, beltér egyszerű, kissé retró, kiszolgálás a pultnál. Most kizárólag elviteles lehetőség van.
Árváltozás történt, egy darab rétes ára ízesítéstől függetlenül 400 Ft. Ezzel árban a középkategória tetején vannak, viszont minőségben inkább átlagos. A körülmények meg inkább átlag alattiak, bár ez most nem annyira szempont.
A rétesek helyben készülnek, a pult mögötti sütödében, a pék egyben a kiszolgáló is. Aki nagyon kedves volt.
Tisztaság volt.
Elvileg 18 féle ízben készítenek rétest, de nem mindegyik fajta volt.
Én egy málnás rizseset kértem. Nem annyira volt átütő.
Ételek / Italok:Átlagos
Házi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Külső képHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Külső képHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - BelsőHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út Budapest - Étlap/itallap

Házi Rétesbolt - Karinthy Frigyes út további értékelései

2017.05.16egyedül
Ez ugyanaz a réteses, akik a lakóhelyemhez legközelebb, a Pozsonyi úton is rendelkeznek egy réteses üzlettel, ahol többször jártam, és nem kedves a kiszolgálás. Viszont a rétes nem rossz, így kíváncsi voltam, hogy Budán, a Móricz Zsigmond körtérnél lévő egységükben milyen tapasztalásokkal...
Sungarden Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden
Aranyifjaké a SunGarden