Házi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest

Senior pihenés
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Házi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2023. május 19. járt itt
Évek óta járok ebbe a rétesezőbe kisebb-nagyobb gyakorisággal, leginkább a közelség okán, mert sajnos nem mindig vagyok-voltam elégedett. Késő délután hazafelé tartva néztem be, és már majdnem fordultam is kifelé, mert nagyon le volt fosztva a kínálat. Gyakorlatilag csak egyféle, almás rétes volt, viszont az éppen akkor készült, még meleg, sőt szinte forró volt a töltelék.
Házi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Külső képHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Külső képHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/italHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Külső képHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Külső képHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Külső képHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - BelsőHázi Rétesbolt - Pozsonyi út Budapest - Étel/ital
2022. április 22., kollégákkal járt itt
Azután ízlik, hogy szóltunk nekik, hogy kevesebb Gríz legyen benne, és nagyon készséges volt a srác, megajándékozott 4 db rétessel, amelyben már érzékelhetően kevesebb Gríz volt,..
Így már sokkal jobb.
Szörnyű 2022. március 18.egyedül járt itt
Vettunk 6 db retest. A papirbol nem lehet egyben kivenni,mert hozzaragadt a meggyes. Ezaltal szetesik,ugyhogy nem lehet talalni rendesen. Amikor megkostoltam,a griz amivel felutik kemeny,viszont a kemenyitotol ragad es olyan savanyu,mint az ecet. Az almas a kemenyitotol lisztes izu,hejastul van benne az alma. . . A turos szinten nyulik,lisztes izu.
Kiváló 2018. február 13.barátokkal járt itt
Alkalmanként dolgozni járok a Pozsonyi útra. Mindig bejövök a boltba rétest enni. Nagyon tetszik, hogy csak friss rétes van, mindig a fogyás ütemében készítik, sütik. Sajnos egyszerre sosincs minden ami a választékban szerepel, de ha nem spontán megyek, vagy megbeszéljük mit szeretnék, tájékoztatnak kb. mikorra lesz az, amit szeretnék.
Átlagos 2017. május 8.egyedül járt itt
Évek óta működő, házias réteseket kínáló kis boltocska a Pozsonyi út elején, a Jászai Mari tér közelében. Eléggé megbújik a fák lombjának árnyékában és az utca mentén végig parkoló autók mögött. Mivel itt lakom a környéken, jó párszor vettem már náluk rétest.