Hong Li Kinai Gyorsétterem Budapest

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő - Pihenés fürdőbelépővel
Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Hong Li Kinai Gyorsétterem Budapest vélemények

Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 112 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1041 feltöltött kép
2021. november 8.egyedül járt itt
Nagyon szeretem a kinai éttermeket, ha gyorsan jót akarok enni. Az ételek finomak. A kiszolgálás nagyon barátságos. Mindent megtesznek, hogy a vevők elégedettek legyenek.
Az ételekből kis és nagy adagok is vannak. A kis adagok is bőségesek. Kedvencem az ananászos csirke. Akár rizzsel, akár üveg tésztával.
Hong Li Kinai Gyorsétterem Budapest - Egyéb
2070
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2228 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42549 feltöltött kép
Átlagos 2018. május 22.egyedül járt itt
Mi különbözteti meg egymástól a számtalan kínai gyorsbüfét? Az íz, az ár kevésbé, inkább a kiszolgálás, meg a hely hangulata talán. Itt elég vidám a fogadtatás, szeretem, ha boldog mosollyal és igazi kínai szívélyességgel ajánlgatnak, adnak ételt, ez itt megvolt. A hely hangulata egy lepattant SZOT-üdülő stílusa az egykori időkből, de enni azért lehet itt is.
Hong Li Kinai Gyorsétterem Budapest - Étel/italHong Li Kinai Gyorsétterem Budapest - BelsőHong Li Kinai Gyorsétterem Budapest - BelsőHong Li Kinai Gyorsétterem Budapest - BelsőHong Li Kinai Gyorsétterem Budapest - Étel/italHong Li Kinai Gyorsétterem Budapest - Étel/italHong Li Kinai Gyorsétterem Budapest - BelsőHong Li Kinai Gyorsétterem Budapest - Étel/italHong Li Kinai Gyorsétterem Budapest - Külső kép