Hummusbar - Bartók Béla út Budapest

Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak
Senior csomag örökifjaknak
Hotel Lövér Sopron

Hummusbar - Bartók Béla út Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Átlagos 2023. január 8.egyedül járt itt
Már rég terveztem, hogy ismét bemegyek valamelyik Hummus barban, annyi van belőlük, hogy valahogy elvész az egyediség-élmény. S mindig akadt valami izgalmasabb. De a minap úgy döntöttem, hogy a Bartók Béla úti egységben veszek valamit elvitelre másnap reggelire. S lőn. A beltér hangulatos, némi dekor még elférne.
Hummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
2018. május 31.egyedül járt itt
Párszor már sikerült nem bemennem, és eltérő okok miatt. Vagy sokan voltak, vagy már máshol ettem, vagy siettem, de megígértem magamnak, hogy visszajövök éhesen! Mint tegnap. Jó döntés volt! Az ebédem fantázianeve Jeruzsálem mix volt, és minden igény ki is elégített. Nagyszerű ízek kergették körbe egymást a tányéron.
Hummusbar - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapHummusbar - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapHummusbar - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapHummusbar - Bartók Béla út Budapest - Étlap/itallapHummusbar - Bartók Béla út Budapest - BelsőHummusbar - Bartók Béla út Budapest - BelsőHummusbar - Bartók Béla út Budapest - BelsőHummusbar - Bartók Béla út Budapest - BelsőHummusbar - Bartók Béla út Budapest - BelsőHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - EgyébHummusbar - Bartók Béla út Budapest - Étel/italHummusbar - Bartók Béla út Budapest - Külső kép