3,4

Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Íjász Söröző & Koktélbár Budapest vélemények

2019. június 4.barátokkal járt itt
Régóta szemeztem ezzel a hellyel, de úgy voltam vele, hogy lepukkadt és füstös kocsma lehet. Kívülről sem bizalom gerjesztő és ez az érzés benn sem változik. Viszont van élet, sok fiatal és olcsó biliárd. A hangulat feljavítja a hely megítélését, olyan volt mint az egyetemista koromban gyakran látogatott diák kocsmák.
Átlagos 2015. július 21.barátokkal járt itt
A Váci út elején a Nyugatinál több, szinte már kultikusnak mondható hely is üzemel, immár évtizedek óta, ezek egyike a Patkó Bandi mellett az Íjász. Egy olyan söröző, ami már jóval a buli vagy egyéb esti program előtt és még koncert után is nyitva van, s mivel éjjel-nappal könnyen megközelíthető, ezért bármikor útba ejthető.
Íjász Söröző & Koktélbár Budapest - Külső képÍjász Söröző & Koktélbár Budapest - BelsőÍjász Söröző & Koktélbár Budapest - Külső képÍjász Söröző & Koktélbár Budapest - Külső kép