Il Treno - Trombitás Kert Budapest

étterem, gyorsétterem, pizzéria
Il Treno - Trombitás Kert Budapest
Il Treno - Trombitás Kert BudapestIl Treno - Trombitás Kert Budapest
Il Treno - Trombitás Kert BudapestIl Treno - Trombitás Kert Budapest

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Il Treno - Trombitás Kert Budapest vélemények

Átlagos 2019. szeptember 19.a párjával járt itt
Már régen kiváncsiak voltunk, hogy mivé lett a régi Trombitás kert, ahol ifjú korunkban sokat jártunk táncolni. Sajnos a kert teljesen eltűnt, sötét elbarikádozott helyet alakitottak ki. Sajnos a pizzák sem tűntek ki minőségükkel, bár drágábbak. A kiszolgálással nem volt gond, bár nem rohantak le a rendelést felvenni. Egyszeri alkalommal elég volt. Kár érte.
Il Treno - Trombitás Kert Budapest - Külső képIl Treno - Trombitás Kert Budapest - Külső kép
Kiváló 2018. november 3.egyedül járt itt
Régen nem volt jo. Ma már a legjobbat adják. Finom friss és minőségi. A kedvenc pizzámat az Il Treno csinálja. Árban drágább de jobb is. A kiszolgálás rendes. :)
2017. június 9.barátokkal járt itt
Mindenhez közel van az étterem, könnyen megközelíthető.

Télen hangulatos belső tere van, kellemesen kialakított étterme, nyáron ki lehet menni a teraszra, ahol tágas a tér, kicsit retro a design, viszont nagy baráti társaságoknak de páros összejövetelek ék is teret ad.
Az ételek terén az enyhe ízektol a legpikánsabbik lehet választani, a bor választék megfelelő.
Szörnyű 2017. február 9.egyedül járt itt
Még egyszer sem voltak képesek az 1 órás vállalt kiszállítási időt tartani!
Ma három perc híján 1,5 óra alatt jött ki a futár! Siralmas szolgáltatás!
Utolsó rendelésem volt!
Il Treno - Trombitás Kert Budapest - EgyébIl Treno - Trombitás Kert Budapest - Étlap/itallap
Szörnyű 2015. december 19. járt itt
Az étterem berendezésével és a konyhájával nincs gond. De itt találkoztam eddigi "éttermi pályafutásom" legudvariatlanabb pincérével. Annak viszont csak ajánlani tudom ezt a helyet, aki örömmel veszi, ha a pincér elveszi evés közben a tányért, és aki szeretettel fogad övön aluli beszolásokat.
Szörnyű 2015. szeptember 26.családjával járt itt
Ugyanolyan gáz mint az Europarki meg a Múzeum köruti közelébe nem ér az Aréna Plázai Il Trenonak nem ajánlom a helyet sz.. és kész undorito hely
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. július 6.családjával járt itt
Mindig jókat lehet itt enni, bár az ár-érték arány nem a legkedvezőbb, de nem is túlzottan rossz. Ami miatt az értékelésem ennyire lehúzom, az a kiszolgálás. Sikerült beszerezniük egy erőszakos hülye ürgét, aki showman-nek hiszi magát (pincér lenne különben).