Új olasz étterem déli menüvel

Impasto Ristorante BudapestImpasto Ristorante Budapest a térképen

2024. márciusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2024. március 31.
A Mester utcai I Love Gelato fagylaltozó érdekeltségi körébe tartozó, újabb nyitású olasz étterem, szintén a Mester utcában. Hétköznap kedvezőnek mondható árazású ebédmenüt kínálnak, a 2 fogás 3350 Ft, a 3 fogás 3950 Ft, amely hetente változik. A napi leves mellett 4 féle főétel közül lehet választani, illetve 2 desszert közül. Mindegyik főétel olasz tésztaféle volt, rigatoni, spagetti, papardelle, tortellini.
A kezdő Minestrone leves nagyon ízletes volt, kiemelném a jól eltalált fűszerezést, adagra is kiadósnak bizonyult. Az általam választott tortellini kecskesajtos-rikottás töltelékkel készült házi kerek táska volt, vajas-zsályás mártásban. A főzés ez esetben nem volt tökéletes, a szélek kissé kemények lettek. Az ízvilág itt is korrekt volt. Az egyik desszert elfogyott, így maradt a Tiramisu, de egyébként is azt akartam választani. Kellemes, könnyed, de nem kiemelkedő.
A személyzet egy fiatal hölgyből és fiúból állt, akik velem nagyon kedvesek és jópofák, ugyanakkor udvariasak voltak. Ugyanakkor az egyik - egyébként szerintem is alaptalanul elégedetlenkedő - vendéget a távozása után általam is hallható módon kibeszélték, ez nekem sem tetszett, ez nem illendő.
Az étterem berendezése nagyon tetszetős, amolyan toszkán hangulat, sok fával és növénnyel, jó volt itt lenni.
A Hisztéria cukrászda prémium süteményei sorakoztak a pultban, kávé vagy üdítő mellé, de nekem ezekre már nem volt kapacitásom.
Hangulat:Kiváló
Impasto Ristorante Budapest - Étel/italImpasto Ristorante Budapest - Étel/italImpasto Ristorante Budapest - MosdóImpasto Ristorante Budapest - BelsőImpasto Ristorante Budapest - BelsőImpasto Ristorante Budapest - EgyébImpasto Ristorante Budapest - Étlap/itallapImpasto Ristorante Budapest - Étlap/itallapImpasto Ristorante Budapest - Étlap/itallapImpasto Ristorante Budapest - BelsőImpasto Ristorante Budapest - Étel/italImpasto Ristorante Budapest - BelsőImpasto Ristorante Budapest - BelsőImpasto Ristorante Budapest - Étel/italImpasto Ristorante Budapest - Étel/italImpasto Ristorante Budapest - Étel/ital
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz