maska: Kiváló konyha - hangulatos hely - István Tanya Vendéglő Budapest

István Tanya Vendéglő Budapest értékelése

Kiváló konyha - hangulatos hely

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Voltunk itt már 15 évvel ezelőtt, akkor átlagos volt. Mivel most csupa jókat hallottunk felőle, gondoltuk meggyőződünk róla. És tényleg! Felújított,ízlésesen berendezett vendégtér, kis kertes udvar hozzá Budafok eldugott utcájában.
A kiszolgálás kedves, mosollyal teli, udvarias, az étlap megfelelő választékú, minden fajta húsból ételek, különleges fogások is vannak.

Ettünk 2 orjalevest, egy bélszínt tükörtojással, egy bélszínt lyoni hagymával, és két túrófánkot. A leves mintha nagyanyáink konyhájában főtt volna,a bélszín tényleg pácban érlelt, puha, megfelelő nagyságú és ízű hússzelet volt, (voltunk az elmúlt időszakban más steak éttermekben, ahol nem voltak képesek ezt így előállítani) a rajta lévő hagymahalmaz ropogós pirosra sütve. A túrófánk nagyszerű találmány a vendéglő részéről, végre nem csak palacsinta és szokott társai vannak a desszertek között. Az ételek nem csak hibátlanok voltak, hanem az ízek, arányok és technológia ötöst érdemel. Ez a szakács munka megfelelne bármely prémium kategóriás helyen is. Gratulálunk! Jövünk még.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni maska felhasználót?    Igen

István Tanya Vendéglő Budapest
1221 Budapest
Magdolna u. 24.

2020. február 23.
Születésnapi ebédre kerestünk a környéken helyszínt. Tudtuk, hogy forgalmas helyről van szó, ezért előre foglaltunk. Az étterem hangulatos, remek fedett terasz szélesíti a helyet. A pincér pont eléggé volt szolgálatkész. Az ételek megrendeléséig előételként ajándék ropogós, friss vajkrémes...

2019. augusztus 16.
Köszönettel tartozunk az István Tanya Vendéglő teljes személyzetének, hogy a Mi Nagy Napunkat felejthetetlenné tették 2019.08.03-án. Minden kérésünk megvalósult. A szervezés első pillanatától magukénak érezték mindazt a feladatot ami az esküvői vacsora és az azt követő mulatozás gördülékeny...