Itt Vagyok Café & Grill Budapest

étterem, kávézó - kávéház
Itt Vagyok Café & Grill Budapest
Itt Vagyok Café & Grill BudapestItt Vagyok Café & Grill Budapest
Itt Vagyok Café & Grill BudapestItt Vagyok Café & Grill Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Itt Vagyok Café & Grill Budapest vélemények

2099
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 697 városban járt márFelfedező - 2261 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43486 feltöltött kép
2019. április 24.egyedül járt itt
Lesétáltam idáig, és felfedeztem ezt is. Ahogy a fáradhatatlan ZigZag asszonyság leírta, egy sarkon található, méghozzá egy meglehetősen forgalmas útkereszteződésben. De ebből nem túl sokat érzékel az ember, még ha az utcára ülök ki, akkor sem. Magas bokor teszi bensőségesebbé, elviselhetőbbé a járdát.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
2018. október 31.a párjával járt itt
A 11. kerületben egy saroképület sarkában kialakított kávézó és bisztró, kiülős terasszal. Bár a Karolina út meglehetősen forgalmas, de a teraszt okosan a csöndesebb mellékutca felőli oldalra telepítették ki. A beltér retrós hangulatú, amolyan 80-as évekbeli, egy kicsit fakó, félhomályos, de lehet, hogy csak a kinti ragyogó napsütésből betérve tűnt annak.
Itt Vagyok Café & Grill Budapest - Külső képItt Vagyok Café & Grill Budapest - MosdóItt Vagyok Café & Grill Budapest - MosdóItt Vagyok Café & Grill Budapest - MosdóItt Vagyok Café & Grill Budapest - Étel/italItt Vagyok Café & Grill Budapest - Étel/italItt Vagyok Café & Grill Budapest - BelsőItt Vagyok Café & Grill Budapest - BelsőItt Vagyok Café & Grill Budapest - Étlap/itallapItt Vagyok Café & Grill Budapest - Étlap/itallapItt Vagyok Café & Grill Budapest - EgyébItt Vagyok Café & Grill Budapest - Külső képItt Vagyok Café & Grill Budapest - Külső képItt Vagyok Café & Grill Budapest - Étlap/itallap