Íz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

3,8
kifőzde
Íz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest
Íz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Kapitány Sümeg

Íz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest vélemények

2082
2022. február 22.egyedül járt itt
Ott kezdődött, hogy bedobtak egy szórólapot. Vagy kettőt. Olyan nagyon nem lettem tőle lelkes, mert számtalan szórólapot kapunk, de ez olyan kis más volt. Meg azután arra is jártam a múlt héten, hát bementem megnézni. Az ember legyen érdeklődő. Nem keverendő össze más kifőzésekkel, ez nem az Íz-lelő, ez itt új hely.
Íz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső képÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Egyéb