Zsebbarát

Íz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest a térképen

2022. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. február 22.
Ott kezdődött, hogy bedobtak egy szórólapot. Vagy kettőt. Olyan nagyon nem lettem tőle lelkes, mert számtalan szórólapot kapunk, de ez olyan kis más volt. Meg azután arra is jártam a múlt héten, hát bementem megnézni. Az ember legyen érdeklődő. Nem keverendő össze más kifőzésekkel, ez nem az Íz-lelő, ez itt új hely. Éppen délután volt, nem nagyon akartam már enni, miután itthon belaktam, de valami fantasztikus leárazás volt, állítólag mindig ez van délután és kedvesen invitáltak, hogy de, de, kóstoljam csak meg... egy picike kelkáposztafőzeléket kértem, mert elég régen ettem, meg bele egy fasírtot... na, kaptam is egy vödörrel, meg a fasírozott, és mindez csak 300 valamennyi forint volt! Nem vicc, egy tál kiadós étel 300 valamennyiért! Nem véletlenül még délután s itt szimatoltak az emberek, nem a konkurenciánál. Vissza kéne menni egy rendes ebédre és mást is kipróbálni! Mert ez a "kóstoló" elég jó volt.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Íz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső képÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapÍz-Lelde Kifőzde - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Egyéb
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással