Andibaba76: Nyereményebéd - János Étterem Budapest

János Étterem Budapest értékelése

Nyereményebéd

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Március közepén Pestet útba ejtve döntöttünk úgy,hogy beváltjuk az oldalatokon nyert :) utalványt.Nem csalódtunk.Parkolni egy picit nehéz volt,de az udvaron találtunk helyet.Már megérkezésünkkor felfigyeltünk egymásra egy motoros úrral,aki nem értette,miért nem a parkoló felől megyünk be az étterembe,de később számunkra kiderült,vsz ő volt a tulaj,mert végeztünkkor is nagyon figyelmes volt,felállt,odajött,kezet fogott.Az étterem Szabolcsi viszonylatban drága,ezért csak 2 menüt ettünk,ittunk.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Andibaba76 felhasználót?    Igen

János Étterem Budapest
1016 Budapest
Hegyalja út 23.

2019. június 20.
Egy [moderálva - a szerk.] oldalon nyertem az utalványt, utólag is köszönöm. Mi délben érkeztünk meg, így a menüt kóstolhattuk meg. Láttam, hogy a környékről sokan igénybe veszik az adott napi menüt, az étterem tele volt. Nagyon rugalmasak voltak, amikor először felhívtam őket telefonon, hogy...