Remek cseh söröző

Jaromír '68 Cseh Söröző BudapestJaromír '68 Cseh Söröző Budapest a térképen

Kiváló 2015. októberben, családjával járt ittÉrtékelt: 2016. január 11.
Nem ástam még bele magamat a cseh sörök világába kellőképpen, nem látom át a budapesti cseh sörözők tulajdonosi hátterét, de annyi bizos, hogy ahány cseh sörözőben eddig megfordultam az Öszvértől a Ferdinándon, Cech In-en át a Pivohalleig, mindegyik markáns és jó élményt adott.
A Janomir 68 vélhetően egy nagyobb hálózat része, erre utal legalábbis, hogy azonos néven működik egy hely az Ajtósi Dürer soron, ahol már megfordultam egy ízben.
A Csengery utcai helység a pincében van – jelezném, hogy kifejezetten szeretem a pincekocsmákat – a pácolt fa uralja a hangulatot, a csapos kedélyes, jó kedvű, megnyerő egyéniség, a sörök pedig kiválóak.
S ami nem utolsó szempont: a zsebünket sem teszik próbára, a fél literes jobbnál jobb nedűk 500-600 forintba kerülnek, akárcsak a csapolt sörök korsója.
Két sört próbáltunk ki, mindkettő ütötte a mércét.
Jó lesz ide visszatérni. Van miért: amíg a cseh söröket nem sikerül alaposan kiismerni, mindig lesz rá ok.
Ételeik nincsenek, az ételrovatban a söröket díjaztam.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Jaromír '68 Cseh Söröző Budapest - BelsőJaromír '68 Cseh Söröző Budapest - EgyébJaromír '68 Cseh Söröző Budapest - Étlap/itallapJaromír '68 Cseh Söröző Budapest - Külső kép

Jaromír '68 Cseh Söröző további értékelései

2019.05.09barátokkal
A romkocsmától még távol, de nem is tip-top hely. Nem is az utóbbi kerestük. Bár a feltört padló azért... De a sör nagyon jó, a kiszolgálás remek, a hangulat kellemes.És ezekért mentünk le. Illetve ebben csak bíztunk, mert ezt a kricsmit találtuk meg. De szerencse. A félbarna/vörös kimondottan...
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Nyári sláger
Nyári sláger