Jaromír '68 Cseh Söröző Budapest

04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Jaromír '68 Cseh Söröző Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2019. május 9.barátokkal járt itt
A romkocsmától még távol, de nem is tip-top hely. Nem is az utóbbi kerestük. Bár a feltört padló azért. . .
De a sör nagyon jó, a kiszolgálás remek, a hangulat kellemes. És ezekért mentünk le. Illetve ebben csak bíztunk, mert ezt a kricsmit találtuk meg. De szerencse.
A félbarna/vörös kimondottan jó volt. A duplakomlós úgyszintén. Barátom sem panaszkodott az ő választására.
Kiváló 2016. január 11.családjával járt itt
Nem ástam még bele magamat a cseh sörök világába kellőképpen, nem látom át a budapesti cseh sörözők tulajdonosi hátterét, de annyi bizos, hogy ahány cseh sörözőben eddig megfordultam az Öszvértől a Ferdinándon, Cech In-en át a Pivohalleig, mindegyik markáns és jó élményt adott.
Jaromír '68 Cseh Söröző Budapest - BelsőJaromír '68 Cseh Söröző Budapest - EgyébJaromír '68 Cseh Söröző Budapest - Étlap/itallapJaromír '68 Cseh Söröző Budapest - Külső kép