Jeanette's Wine Budapest

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Jeanette's Wine Budapest vélemények

Kiváló 2014. július 29.a párjával járt itt
Kifejezetten szeretem a borszaküzletekkel egybekötött borozókat. Ilyen kedvenc helyem, az aradi Tulipán, ilyen a Szegeden működő Palánk, ilyen volt a pazar Vinopolis, aminek működni kellett volna, nem értem, hogy tudott becsődölni. S ilyen persze a Jeanette’s Wine, mely a Bach csomóponthoz esik közel, valaha itt működött a Hilltop Neszmélynek egy szaküzlete.
Jeanette's Wine Budapest - BelsőJeanette's Wine Budapest - Külső képJeanette's Wine Budapest - Étel/ital