Remek borszaküzlet és borozó

Jeanette's Wine BudapestJeanette's Wine Budapest a térképen

Kiváló 2014. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. július 29.
Kifejezetten szeretem a borszaküzletekkel egybekötött borozókat. Ilyen kedvenc helyem, az aradi Tulipán, ilyen a Szegeden működő Palánk, ilyen volt a pazar Vinopolis, aminek működni kellett volna, nem értem, hogy tudott becsődölni.
S ilyen persze a Jeanette’s Wine, mely a Bach csomóponthoz esik közel, valaha itt működött a Hilltop Neszmélynek egy szaküzlete. Utána, mint megtudtuk, egyebek is. Most egy rokonszenves borrajongó középkorú úr működteti, leginkább szerelemből, úgyhogy amíg abból tart, addig lehetőségünk lesz ide betérni és inni valamit a jobbnál jobb borokból. Vannak borok pohárra is, a helyben fogyasztási felár nem vészes, a választék kiváló, a beltér ízléses, a terasz pedig igen kellemes. Minden borrajongónak jó szívvel ajánlható. Mi egyébként Karner Gábor Birtokborát ittuk.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Jeanette's Wine Budapest - BelsőJeanette's Wine Budapest - Külső képJeanette's Wine Budapest - Étel/ital
Thermal Panzió Igal - Igali lazítás fürdőbelépővel
Igali lazítás fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz