wellnessguru: Joe Bácsi ...ha degeszre szeretnéd enni magad finomsá... - Joe Bácsi Étterem & Pizzéria Budapest

Joe Bácsi Étterem & Pizzéria Budapest értékelése

Joe Bácsi ...ha degeszre szeretnéd enni magad finomságokkal! :-)

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Már többször jártunk náluk és mindig nagyon meg voltunk elégedve! Az ételek ízletesek és frissek! Nagy adagokat adnak és szépen is van tálalva! Nemrég bővítették is az éttermet terasszal ami jövő nyáron biztosan nagyon szuper lesz! Az érdekességük hogy mindig van szezonális kínálatuk is! (pl: Márton napi liba finomságok, Helloween -kor különböző tök ételek) Tehát bármikor is térsz be mindig találsz valami újdonságot! Lehet akár melyik évszak! Hírlevélre is fel vagyunk iratkozva így értesülünk az éppen aktuális finomságokról! Nem utolsó sorban a karácsonyi halászlét is meg lehet rendelni (legalább is tavaly még lehetett...)
Mi visszatérő elégedett kuncsaftjaik vagyunk, ezt bátran állíthatom! Már sokszor voltunk náluk és egyszer sem csalódtunk! A pincérek gyorsak és kedvesek már többször is segítettek a választásban, mert nem könnyű a folytonosan új ételek miatt!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló