Jurta Korcsma Budapest

2025.12.24-ig
Park Inn by Radisson Zalakaros Resort & Spa
61.215 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Jurta Korcsma Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
Kiváló 2023. október 5.barátokkal járt itt
A Jurta Korcsma, avagy Kocsma a forgalmas Thököly úton a buszmegállóban található. Már régóta terveztem ide eljönni, bár sok éve már megfordultam, de akkor még nem létezett az ittjartam. hu meg úgy összességében az internet sem. Nagyon jó érzés volt itt járni, elégedetten, széles mosollyal az arcunkon távoztunk innen.
Jurta Korcsma Budapest - Külső képJurta Korcsma Budapest - Külső képJurta Korcsma Budapest - EgyébJurta Korcsma Budapest - BelsőJurta Korcsma Budapest - MosdóJurta Korcsma Budapest - MosdóJurta Korcsma Budapest - BelsőJurta Korcsma Budapest - Étel/italJurta Korcsma Budapest - Étel/italJurta Korcsma Budapest - BelsőJurta Korcsma Budapest - Étel/italJurta Korcsma Budapest - BelsőJurta Korcsma Budapest - Étel/italJurta Korcsma Budapest - Étel/italJurta Korcsma Budapest - Külső képJurta Korcsma Budapest - Külső képJurta Korcsma Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2020. január 7.barátokkal járt itt
Az előző értékelők már mindent elmondtak. Én is csak ajánlani tudom a helyet, hatalmas a sör választék, finomak az ételek. Nekem az Ond kenyérlángos a kedvencem. Du. 3-ig van menü, mostanában csak a menü kifizetésekor engedik a kártyás fizetést, talán ez az egyetlen negatívum. Van egy kisebb külön terem is, kisebb baráti társaságoknak ideális.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 10.családjával járt itt
A Jurta kocsmában a legutóbbi, több mint két éve megejtett értékelésem óta visszatértem még párszor, de nem elégszer. Legutóbb tegnapelőtt néztünk be ismét, ezúttal családilag, apámmal, öcsémmel. Arra sajnos nem volt időnk, hogy együnk is valamit, jól is voltunk lakva, nem számítva arra, hogy itt már ételek is vannak, a szomszédos egységekben ettünk disznóságokat, gyrost és pizzát.
Jurta Korcsma Budapest - EgyébJurta Korcsma Budapest - Étel/italJurta Korcsma Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2014. november 26.a párjával járt itt
A Jurta kocsma kedvenc sörözőim egyike, ha Budapesten élnék, akkor minden bizonnyal törzshelyem lenne. Kitűnő kézműves söröket tartanak palackban, a Legendától, a Fótiaktól, a Bors főzdétől, jellemzően kommersz tételeket csapon. A falon ősi magyar motívumok, a zenegépből is jellemzően nemzeti rock szól, a Kormorántól az Egészséges Fejbőrön, Kárpátián, Ismerők Arcokon keresztül a Titkolt Ellenállásig.