Kakas Presszó - Deák Ferenc tér Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Hangos Kakas

2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Tényleg semmi egyéb cél nem volt, mint baráti körben néhány sör elfogyasztása, és hangulatos beszélgetés. A hely kiválasztása kompromisszum, mert hárman a város három részéről érkezve, a hazautat is belekalkulálva egy mértani középen lévő söröző volt a cél. A közlekedése jó, sőt nemigen van jobb a Deák térnél. Gondolom a Covid miatt az utca felé majdnem teljesen nyitott, így jár a levegő. Ami néha jó, néha kevésbé.
A csapok feliratai szerint öbbféle sör van, mi a Pilsner Urquelle-nél maradtunk. Kártyával fizetés lehetséges, a hölgyek a rendelés felvétele után a korsókat az asztalhoz hozták.
Sajna a beszélgetés rész volt a legnehezebb, mert több tévé megy hang nélkül, a zene hangos, az utca is. És a kinn helyet foglaló vendégek egy része is. És az azokat kézikocsin húzott boombox-szal szórakoztató járókelő is.
Az asztalok, padok eshetőleges magasságúek, a mosdó elvileg kóddal nyílik (számlát nem eldobni!), és nem is különösebben tiszta. Jégkockával feltöltött piszoár, de működik a habos szappanadagoló, és van a pultra kitéve kézfertőtlenítő.
A sör valószínűleg valami gyengébb 10 fokos, vagy ilyesmi (cseh módon mérve), de nem rossz. Érdekes, hogy a hőmérséklete sem volt egyenletes. Volt korsó, ami langyosabban landol az eléggé ragacsos asztalon.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni Tom180 felhasználót?    Igen

1075 Budapest
Károly körút 23.

2019. július 21.
Ma hajnal 3kor néhány ismerősömmel betértünk ide. Volt nálunk egy bontott chips és 1 doboz sör amit leraktunk egy asztalra, de ennek ellenére fogyasztani mentünk be. Rajtunk kívül nem volt már más a helységben. A pultosok nem szóltak, hogy azokat nem hozhatjuk be és tábla sem jelezte ezt. A...