Kálvin Gastro Bistro - KGB Budapest

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kálvin Gastro Bistro - KGB Budapest vélemények

2018. december 6.a párjával járt itt
Már többször elsétáltunk az étterem előtt, de sem a megjelenése, sem a kínálata nem volt túl vonzó. Egyik este mindenhol telt ház volt, a szomszédos török étteremben éppen akkor érkezett egy nagyobb külföldi csoport,így ide tértünk be. Rajtunk kívül csak egy asztalnál ült két vendég, így várakozni nem kellett.
Kiváló 2017. június 22.egyedül járt itt
Az utóbbi időben egy kicsit félve térek be azokra a helyekre, amelyeket a "gasztro-sajtó/bloggerek" nagyon felkapnak és dicsérnek, egy párszor már némiképp csalódtam ilyenekben. A rövidítve KGB névre hallgató Kálvin Gastro Bistróról is sok szépet és jót olvastam. Az elhelyezkedés telitalálat, jól látható, könnyű megközelíteni.
Kálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - BelsőKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - Étel/italKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - BelsőKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - Étel/italKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - Étel/italKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - BelsőKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - Étel/italKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - Étlap/itallapKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - BelsőKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - BelsőKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - Külső képKálvin Gastro Bistro - KGB Budapest - Külső kép