Kami Kisvendéglője Budapest

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Kami Kisvendéglője Budapest vélemények

Kiváló 2022. október 16., csoporttal járt itt
Tegnap 29 éves osztálytalálkozónkat tartottuk itt. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Az ételek bőséges adagok voltak és ízesek, kreatívak, finomak. Ital választék is szuper volt. A felszolgáló személyzet folyton leste minden kívánságunk, étel- ital nélkül nem maradtunk.
Kami Kisvendéglője Budapest - EgyébKami Kisvendéglője Budapest - EgyébKami Kisvendéglője Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. október 20.a párjával járt itt
A vendéglő egy nagyobb családi házból kerül kialakításra, de elég sok asztal van, kellemes, barátságos környezetben. Ha kérdezik, megesküdtem volna, hogy ez a településrész már Dunakeszihez tartozik, de nem, az utcanévtáblák szerint Újpest. A terítés igazi kisvendéglős jellegű, piros kockás abroszokkal.
Kiváló 2019. október 17.egyedül járt itt
Kami neve régóta ismert vendéglátó körökben, pár hónappal ezelőtt úgy döntött, hogy szűken vett lakóhelyén, Újpesten fog saját kisvendéglőt nyitni. A 4. kerület külső részén a főút melletti kis mellékutcában található, élénk narancsvörös, 2 szintes házat könnyű megismerni. Parkolni az utcán, a ház előtt vagy vele szemben lehet.
Kami Kisvendéglője Budapest - BelsőKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - BelsőKami Kisvendéglője Budapest - BelsőKami Kisvendéglője Budapest - BelsőKami Kisvendéglője Budapest - MosdóKami Kisvendéglője Budapest - Külső képKami Kisvendéglője Budapest - Külső képKami Kisvendéglője Budapest - BelsőKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Étlap/itallapKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Étel/italKami Kisvendéglője Budapest - Külső képKami Kisvendéglője Budapest - Külső képKami Kisvendéglője Budapest - Külső képKami Kisvendéglője Budapest - BelsőKami Kisvendéglője Budapest - Étlap/itallapKami Kisvendéglője Budapest - Étlap/itallapKami Kisvendéglője Budapest - Külső kép