Kao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest

Sungarden Hotel Siófok
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.19-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Kao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest vélemények

2024. április 4.egyedül járt itt
ZigZag értékes információit megrágva, ma már úgy közelítettem meg a helyet, mint az egyetlen laoszi éttermet Budapesten. Korábban ez még nem tudatosult. A Baross téren volt dolgom, mert máskülönben hogyan is jutna ide az ember, csak ha célirányosan nem. . . szóval, ez jó emlék, és szívesen jöttem.
Kao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Étel/italKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - EgyébKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - EgyébKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - BelsőKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - EgyébKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - BelsőKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - EgyébKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - EgyébKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Étel/ital
Kiváló 2024. január 13.egyedül járt itt
A Blaha Lujza térről sétáltam a Keleti Pályaudvar felé a Rákóczi úton, és bíztam benne, hogy majd belebotlok valami szimpatikus étkezdébe. Pontosabban, két tipp volt is a tarsolyomban itt a környéken, de azok sajnos nem voltak nyitva. Nem úgy ez a autentikus thai és laoszi étterem. Ez utóbbi máris egy különlegesség, egyediség.
Kao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Külső képKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - BelsőKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - MosdóKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - MosdóKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - BelsőKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Étel/italKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Étel/italKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - BelsőKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Étel/italKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Étel/italKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - BelsőKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - BelsőKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - BelsőKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Étlap/itallapKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Étlap/itallapKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Étlap/itallapKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Étlap/itallapKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Külső képKao Niaw Ping Kai Restaurant Budapest - Belső
2022. június 2.egyedül járt itt
Az ember hiába bolyong, néha visszajár ugyanazokra a helyekre is, ahol korábban már volt. Főleg azért például, mert a környező utcákban mindent zárva talált, itt meg jó emlékek, jó ételek voltak. Nem tudom, ki jár ide, itt autóval nem lehet megállni a Rákóczi úton, gyalog járni sincs ok, mert alig van itt olyan üzlet, amiért érdemes lenne, legfeljebb, ha itt lakik az ember, akkor azért.
2020. október 11.egyedül járt itt
Alapjában véve meg voltam elégedve. Fura koreográfia van, olyan a rendelésfelvétel, mint egy kis recepció. Ott előadhatod a kívánságaidat, fizethetsz, akár kártyával is (nem mindenhol lehet, de itt igen), elvonulsz, vársz, aztán egyszer csak készen lesz. Én azt hiszem, ma W8 wokot rendeltem, kacsából.