Kashmir Étterem Budapest

Mindig Balaton
2024.05.30-ig

Kashmir Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2022. március 27.gyerekekkel járt itt
Nem is olyan egyszerű feladat vasárnap autentikus indiai ételt szerezni, ha hirtelen jött az ötlet, de nem akarunk beülni egy elegáns étterembe, és a lehető leggyorsabb megoldásra törekszünk.
Kashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - EgyébKashmir Étterem Budapest - Külső képKashmir Étterem Budapest - Külső képKashmir Étterem Budapest - Étel/italKashmir Étterem Budapest - BelsőKashmir Étterem Budapest - Étlap/itallapKashmir Étterem Budapest - Étlap/itallapKashmir Étterem Budapest - BelsőKashmir Étterem Budapest - BelsőKashmir Étterem Budapest - Étel/italKashmir Étterem Budapest - Étel/italKashmir Étterem Budapest - Étel/italKashmir Étterem Budapest - BelsőKashmir Étterem Budapest - BelsőKashmir Étterem Budapest - Külső kép
2019. október 10.egyedül járt itt
Az indiai és pakisztáni konyha jellegzetes ételei vegetáriánusak és különlegesen fűszerezettek. Húsimádók ehetnek bárányt és csirkét is. Már másodszor ettem itt húsmentes kaját, hiszen az itt a különleges. Az étterem először kihaltnak tűnik, mert a legtöbb vendég zacskóban viszi el az ebédét.
2055
2019. március 8.egyedül járt itt
Ma arrafelé voltam éhes, az Aurórában elfogyott a kaja, mikor ott szerettem volna enni, és ismerősöm ezt ajánlotta, hogy ide menjek inkább át. Hittem is, meg nem is bántam meg. Jóféle kis pakisztáni étterem árválkodott a sarkon, azért árválkodott, mert jöttömkor nem is volt más vendég, csak én. Pedig nagyon rendben van a hely.
Kashmir Étterem Budapest - Étlap/itallapKashmir Étterem Budapest - BelsőKashmir Étterem Budapest - BelsőKashmir Étterem Budapest - BelsőKashmir Étterem Budapest - Étel/italKashmir Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. január 2.egyedül járt itt
Fővárosunk egyik legújabb indiai és pakisztáni étterme, ennek ellenére már be is kerültek a Magyar Konyha 2018. decemberi gasztro-különkiadásába. Egyszer elballagtam az épület előtt, kívülről nem volt igazán bizalomgerjesztő, pontosabban fogalmazva nem fogott meg benne semmi. Helyszín a Népszínház utca a Teleky tér és a Blaha között kb.