Kávé|Szünet Budapest

2024.11.03-ig
Club Tihany Hotel

Kávé|Szünet Budapest vélemények

Kiváló 2022. október 23. járt itt
Vasárnap késő délelőtt a környéken volt egy órányi szabadidőm, elindultam az Árpád híd metróaluljáróból a Teve utca felé, remélve, hogy találok nyitva egy kávé-lelőhelyet. A Kávé/szünet nevű kávézóban jártam már évekkel ezelőtt, de akkor még a Teve utcában egy kisebb helyiségben működtek.
Kávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - EgyébKávé|Szünet Budapest - BelsőKávé|Szünet Budapest - Külső képKávé|Szünet Budapest - BelsőKávé|Szünet Budapest - Étlap/itallapKávé|Szünet Budapest - BelsőKávé|Szünet Budapest - Külső képKávé|Szünet Budapest - Étel/ital
2019. január 20.egyedül járt itt
Modern, fiatalos kávézó az Árpád híd metróállomás közelében. A kiülős terasz még télen is "üzemel". A beltérben a most divatos dizájn köszön szembe, skandináv minimál, fehér-barna, egyszerű, letisztult fenyőbútorok, szabályos elrendezésben, de a "hozzuk be a természetet" törekvés is megjelenik a fűzöld színek és a zöld mohát idéző falikép által.