Fancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

4,5
kávézó - kávéház
Fancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest
Fancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok BudapestFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest

Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Fancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest vélemények

2082
Kiváló 2024. március 6.egyedül járt itt
Valamiért ritkán járok ide, gondolkodtam az okán, de nem nehéz a válasz, általában későn jövök és zárva van. Ez nem a bolt hibája. Ma nem volt túl későn, és ideális helynek gondoltam egy ebéd utáni üdítőre és egy kávéra. Valahogy olyan siváran kihalt benyomást kelt az egész piac belső tere, mintha elpártoltak volna az emberek.
Fancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étlap/itallapFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - EgyébFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - EgyébFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső képFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - EgyébFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/ital
Kiváló 2019. október 2.egyedül járt itt
Nagyon köszönöm Ugor értékelését, mert ezt a kávézót én már kerestem, de nem találtam, azt gondoltam, már megszűnt esetleg vagy csak álmodtam, de egyszerűen csak nem jó helyen kerestem a piacon belül, a következő alkalommal meg már zárva voltak, de végül sikerült egy alkalmas pillanatban elcsípni.
Fancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Külső képFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Étel/italFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - BelsőFancy Kávészaküzlet - Fehérvári úti Vásárcsarnok Budapest - Belső
2082
2019. június 14.egyedül járt itt
Talán kilóg a környezetből, mert egy fokkal kulturáltabb benyomást kelt, mint néhány lelakottabbnak tűnő büfé az étkezősoron. Most időm volt, éppen ebéd után egy üdítőre meg egy kávéra helyet foglalni itt. . . az emberek többsége már hazament, délután van, zár a piac is. Nagyon kellemes kis tér ez a sarok, ahol ez a kávézó van.